O projektu

Projekt SOS je realizován Okresní hospodářskou komorou v Chomutově, za finanční podpory společnosti IT Innovation s.r.o. a Dostál & Sorokáč, advokátní kancelář s.r.o..

Cílem Projektu SOS je pomoci zejména okresu Chomutov a Ústeckému kraji v době nouzového stavu, se kterým se Česká republika v současné době potýká.

Portál slouží jako nabídka a poptávka firem či jiných subjektů řešících aktuální situaci nedostatkového zboží – ochranných pomůcek (roušky, respirátory, desinfekční gely, ochranné obleky, rukavice, atd.), rozvozu jídel seniorům, lidem v karanténě, ale i dalším občanům, kteří momentálně nejsou schopni opustit svůj domov. A v neposlední řadě pomoc sociálním službám, ať už se jedná o dětské domovy, domovy pro seniory, či jiné pečovatelské domy.

Naleznete zde také informace Hospodářské komory ČR, vládní opatření, možnosti čerpání dotací pro zaměstnavatele a další důležité informace, které by Vám mohli pomoci.

V souvislosti s řešením aktuální situace s pandemií Covid 19 uvítáme Vaše podněty a dotazy, které by Vám mohli pomoci…..

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Web vznikl za finanční podpory